Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli ilimizin Lüleburgaz ilçesinde bulunan Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2 adresinde bulunan Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (288) 412-8249 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ne bağlı Lüleburgaz ilçemizde hizmet veren Lüleburgaz Diş Tedavi ve Protez Merkezi 18/08/2014 tarihinden ibu yana Kırklareli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden ayrılarak Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde hizmet veren hekimlerimize randevu almak için 182 Merkezi Hastane Randevu Sisteminden yahut MHRS web sitesinden randevu işlemlerini geçekleştirebilirler.

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kırklareli ili Lüleburgaz ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (288) 412-8249

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Edirne Bayırı Mevkii Dere Mah. No:2

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://luleburgazadsm.saglik.gov.tr/

Lüleburgaz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir