Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ilimizin Darıca ilçesinde bulunan Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:64 adresinde bulunan Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (262) 655-7700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

14.01.2008 tarihinden ibu yana Darıca Farabi Devlet Hastanesi içinde hizmet vermeye başlamıştır. 03.11.2008 tarihinde kendi binamıza geçerek hizmet vermeye devam etmiştir. Merkezimiz Darıca Farabi Devlet Hastanesi ile aynı kampüs içinde 4000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir.

Merkezimize bağlı olarak hizmet veren Çayırova Semt Polikliniği 01.03.2010 tarihinde faaliyete geçerek hizmetimiz gelişip genişleyerek devam etmektedir.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Darıca ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (262) 655-7700

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:64

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://daricaadsm.saglik.gov.tr/

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir