Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ilimizin Derince ilçesinde bulunan Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. İbni Sina Mah. Sürmeli Sok. adresinde bulunan Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (262) 229-3330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz 06 Ocak 2009 tarihinde faliyete başlamıştır. Merkezimiz 17 diş hekimi, 1 sağlık memuru, 2 diş protez teknisyeni, 17 hemşire, 3 tıbbi sekreter, 3 diş hekimi klinik yardımcısı ve 14 diğer personelle hizmet vermektedir. Merkezimize internet ve telefon randevusu ile başvuran hastalarımız tedavi olmak istedikleri hekimi kendileri seçebilmektedir.

Merkezimiz haftaiçi 09:00-16:00 saatleri içinde poliklinik hizmeti vermektedir.

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Derince ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (262) 229-3330

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  İbni Sina Mah. Sürmeli Sok.

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://derinceadsm.saglik.gov.tr/

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir