Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ilimizin Gölcük ilçesinde bulunan Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156 adresinde bulunan Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (262) 414-0602 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Eski Garajlarda, Gölcük Belediyesinin karşısında yapılan yeni binasında Ekim 2014 tarihinde hizmete açılmıştır. 25 ünite kapasiteli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak amacımız olarak Tüm çalışanlarımızın katılımıyla, hasta ve çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine uygun, diş hekimliği bölgesindeki çağdaş teknolojinin tüm olanaklarını tercih ederek, zamanında, doğru ve tatmin edici, sürekli olarak ve her geçen gün daha kaliteli, toplum ve çevreyi koruyarak ideal sağlık hizmeti sunmaktır.

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Gölcük ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (262) 414-0602

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No:156

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://golcukadsm.saglik.gov.tr/

Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir