Kızılcahamam Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kızılcahamam Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Kızılcahamam ilçesinde bulunan Kızılcahamam Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Akçay Mah. Sırtyol Sok. No:2 adresinde bulunan Kızılcahamam Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 736-1008 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1967 senesinde Ahmet Öztekin aracılığıyla yaptırılarak Sağlık Bakanlığı’na hibe edilmiş olup, aynı sene hizmete sunulmuştur. 18.12.2003 tarihinde ek bina mevcut binaya eklenerek, hastanemiz 55 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. Toplam 6161 metre kare kapalı alana sahip 9941 metrekare açık alan mevcuttur.

Hastanemiz 2 İç Hastalıkları Uzmanı, 1 Genel Cerrahi Uzmanı, 1 Kardiyoloji Uzmanı, 1 Göz Hastalıkları Uzmanı (geçici görev), 1 Fizik Tedavi Uzmanı, 1 Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı, 1 Üroloji Uzmanı, 1 Ortopedi ve travmatoloji Uzmanı, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, 1 Diş tabibi olmak üzere 13 Uzman hekim ve 6 Tabip ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz 2 masalı ameliyathane, endoskopik ve laparoskopik cihazı, fako cihazı, 5 cihazlı diyaliz ünitesi, 20 yataklı FTR servisi, 4 adet tedavi amaçlı termal havuz ve tedavi üniteleri, 2 diş ünitesi, röntgen çekim cihazı, ultrasonografi, kemik dansitometri cihazı, mamografi cihazı, bilgisayarlı tomografi cihazı ve Biyokimya, Hemogram testleri yapılmaktadır.

112 Acil Sağlık Hizmetlerinde 1 tane Sağlık Müdürlüğüne bağlı B tipi ambulansla hastanemizde hizmet vermektedir.

20 yataklı Fizik Tedavi Rehabilitasyon servisimiz Kızılcahamam dışında Çamlıdere, Çerkeş Kurşunlu gibi ilçelerden ağırlıklı olmak üzere Tüm Türkiye’den hasta almakta olup rehabilitasyon hizmetleri için 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon uzmanı, 2 Fizyoterapist hizmet vermekte, ortalama yatış için randevu süresi 3 aydır.

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri

Kızılcahamam Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kızılcahamam Devlet Hastanesi, Ankara ili Kızılcahamam ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Doktorları

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 736-1008

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Adresi:  Akçay Mah. Sırtyol Sok. No:2

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: https://kizilcahamamdh.saglik.gov.tr/

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Kızılcahamam Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir