Nallıhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Nallıhan Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Nallıhan ilçesinde bulunan Nallıhan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. 100.Yıl Mah. Aydın Cad. No:1 Akdere adresinde bulunan Nallıhan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 785-1041 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Hakkında

1981 yılına kadar sağlık merkezi olarak hizmet veren hastanemiz aynı yıl içinde ek bina ilavavesi ile 40 yataklı devlet hastanesine dönüştürülmüştür.

1988 senesinde Jandarma Komutanlığından alınan bina ilavesi ile 50 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

11 Temmuz 2007 senesinde Akdere Köyünde inşaatı sona eren yeni hastane binasına taşınılmış olup 52 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Hastanemiz şu anda 52 yatak kapasitesi yanında 3 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi ile hizmet vermektedir. Hastanemiz hemodiyaliz ünitesi 9 makine ile tam kapasite ile çalışmalarına devam etmektedir.

Hastanemiz her geçen gün kendini geliştirerek hastalarımıza en güzel hizmeti sunma adına çalışmalarını büyük bir gayretle devam etmektedir.

Nallıhan Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Nallıhan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Nallıhan Devlet Hastanesi, Ankara ili Nallıhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nallıhan Devlet Hastanesi Doktorları

Nallıhan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Nallıhan Devlet Hastanesi İletişim

Nallıhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 785-1041

Nallıhan Devlet Hastanesi Adres

Nallıhan Devlet Hastanesi Adresi:  100.Yıl Mah. Aydın Cad. No:1 Akdere

Nallıhan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Nallıhan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://nallihandh.saglik.gov.tr/

Nallıhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Nallıhan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir