Kocaali İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kocaali İlçe Hastanesi, Sakarya ilimizin Kocaali ilçesinde bulunan Kocaali İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Yalı Mah. Sahil Karadeniz Cad. Akçakoca Yolu adresinde bulunan Kocaali İlçe Hastanesi kurumuna 0 (264) 812-1018 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kocaali İlçe Hastanesi Hakkında

Sakarya’nın Kocaali ilçesinde yaptırılan 30 yataklı modern devlet hastanesi hizmete açıldı. Toplam 6 bin metrekarelik alanda kurulan hastanede 3 bin 300 metrekare kapalı alan bulunmaktadır.

Hastanede 8 adet tek kişilik hasta odası yer alıyor. Odalarda tuvalet, duş, mini buzdolabı, televizyon, hasta refakatçileri için dinlenme odaları, acil hemşire çağrı sistemi, sakatlar için tüm gerekli malzemelere ve teknik donanımlare yer alıyor. Ayrıca 1 ameliyathane, bir yoğun bakım ünitesi, bay-bayan ve çocuk hastalarının gözetim altında tutulabileceği acil müşahede odaları, doğumhane, 2 adet diyaliz ünitesi, laboratuvar, 50 kişilik yemekhane 50 kişilik eğitim ve konferans salonu yer alıyor.

Kocaali İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kocaali İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kocaali İlçe Hastanesi, Sakarya ili Kocaali ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kocaali İlçe Hastanesi Doktorları

Kocaali İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kocaali İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Kocaali İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 812-1018

Kocaali İlçe Hastanesi Adresi

Kocaali İlçe Hastanesi Adresi:  Yalı Mah. Sahil Karadeniz Cad. Akçakoca Yolu

Kocaali İlçe Hastanesi Web Sitesi

Kocaali İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://kocaalidh.saglik.gov.tr/

Kocaali İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir