Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili detaylar. Parsana Mah. Beyhekim Cad. No:3 adresinde bulunan Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi kurumuna 0 (332) 251-5280 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında

Hastanemizin ana binası Real Avm Yanı ve Konya Büyükşehir Stadyumu karşısında, bahçeli, bodrum kat dahil 4 kat ve teras katı olarak 7463 m² arsa üzerine inşaa edilmiş olup 8241 m² kapalı alanı bulunmaktadır. Selçuklu Belediyesi’nin çalışmaları ile yapılan Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, hizmetlerinde son teknolojiyi kullanıyor.

Konya Diş Hastanesi; 5 yataklı, 60 ünit kapasiteli, genel anestezi ünitesi, ameliyathane, sterilizasyon sistemi, tomografi, dijital panaromik, periapikal görüntüleme cihazları ve çocuk diş poliklinikleri ile halkımıza en üst düzeyde ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 251-5280

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Adresi:  Parsana Mah. Beyhekim Cad. No:3

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Web Sitesi: https://konyaadsh.saglik.gov.tr/

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort