Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Konya ilimizin Ereğli ilçesinde bulunan Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Türbe mah. Türbe Cad. No:25/B adresinde bulunan Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (332) 712-1133 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz 06/04/2009 tarihinden ibu yana ayrı bir kurum 10 Diş Ünitli ADSM olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumumuzda diş çekimi, muayene, kanal nasıl tedavi edileceği, dolgu, kron köprü, alt üst damak ve diş taşı temizleme işlemleri yapılmaktadır.

Hastalar hastanemize girişlerinde hasta kayıt biriminden hekim seçme haklarını tercih ederek istedikleri doktora kayıt alabilirler ama en sağlıklı seçim hangi hekimle tedaviye başladıysanız ona kayıt almanızdır.

Hastanemizde günlük hekim çalışma listesi ve doluluk oranları LCD televizyondan takip edebilirsiniz. Kayıt aldığınız hekiminizin poliklinik kapı üstü monitörlerden sıranızı takip edebilirsiniz.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Konya ili Ereğli ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (332) 712-1133

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Türbe mah. Türbe Cad. No:25/B

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: http://eregliadsm.saglik.gov.tr/

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir