Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ilimizin Körfez ilçesinde bulunan Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45 adresinde bulunan Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (262) 527-3030 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Kurumumuz 01/04/2009 tarihinde Körfez Devlet Hastanesi binasında faaliyete başlamıştır. Tadilatı Körfez Belediyesi aracılığıyla yapılarak kurumumuza tahsis edilen yeni hizmet binamızda 02 Eylül 2009 tarihinden bu yana Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerimizi sunmaktayız.

Misyonumuz, Kocaeli ilinde Ağız ve Diş Sağlığı hizmeti sunumunda hasta odaklı ve güvenilir hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, sağlıklı dişler mutlu yüzler ilkesi ile öncü hizmet sunmaktır.

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kocaeli ili Körfez ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası0 (262) 527-3030

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi:  Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Web Sitesi: https://korfezadsm.saglik.gov.tr/

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir