Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Köprübaşı ilçesinde bulunan Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Temrek Mah. Cumhuriyet Caddesi No:27 adresinde bulunan Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 571-2213 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 2007 yılına kadar Köprübaşı 1 Nolu Sağlık Ocağı Olarak Hizmet vermekteyken 2007 Yılında yapımı tamamlanarak faaliyete başlamıştır. Hastanemiz bünyesinde Köprübaşı 1 Nolu Aile Hekimliği birimi de entegredir.

Hastanemiz ilk açıldığında tam kapasite ile çalışmakta iken sonraki senelerda uzman hekim gereksiniminin karşılanamaması sebebiyle yalnızca acil servis hizmeti verilmektedir. Şuan Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi bünyesinde diş polikliniğimiz tam kapasite hizmetine devam etmektedir.

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Doktorları

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 571-2213

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Adresi

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Adresi:  Temrek Mah. Cumhuriyet Caddesi No:27

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Web Sitesi

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Köprübaşı İlçe Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir