Kula Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kula Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Kula ilçesinde bulunan Kula Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. 4 Eylül Mah. Tapduk Emre Cad. No:28 adresinde bulunan Kula Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 816-6520 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kula Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Devlet Hastanesi, 1955 senesinde Kula Mensucat Fabrikası aracılığıyla yaptırılan binanın, 1958 senesinde Sağlık Bakanlığına devredilmesiyle Kula Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut binanın; ilçe halkının gereksinimlerini karşılayamaması ve hasta yoğunluğundaki sıkıntılar sebebiyle, 1988 senesinde ilçemiz hayırseverlerinden Hacı Süleyman Gülsüm ve oğulları aracılığıyla yaptırılan ek bina, yataklı servis ve poliklinik hizmetlerini dönemin koşullarına göre büyük ölçüde rahatlatmıştır.

1997 senesinde hayırsever Sayın Ahmet Özmen aracılığıyla Hastanemiz mevcut binalarının ön tarafına bitişik biçimde, prefabrik acil servis binası yaptırılarak, Sağlık Bakanlığına devredilmiştir. Takip eden 1998-1999 senelerında Devlet-Vatandaş işbirliği ile Hastanemize ait binaların tüm iç kullanım alanlarının tadilat ve onarımları yapılarak Kula halkına daha kaliteli ve yeterli sağlık hizmetinin verilmesi sağlanmıştır.

Geçen yıller içinde nüfusun artışı ve daha da mühimsi son senelerda sağlıkta yeni yapılanmalar sebebiyle, servis ve polikliniklerimizin yetersiz kaldığı görülerek, hizmet binamızın ön ve arka tarafına ek binaların temeli atılmıştır. Hayırsever vatandaşlarımızın katkıları ve hastane personelimizin banka maaş promosyonları ile 2007 yılı ortalarında ön taraftaki ek binamız hizmete girmiş, arka taraftaki ek binamızın kaba inşaatı bitirilmiştir. İl Özel İdaresinin katkılarıyla yapımı devam etmekte olan arka taraftaki ek binamızın 2008 yılı ortalarında hizmete açılması planlanmaktadır. Amacımız; yeni ek binamızın faaliyete geçmesiyle, poliklinik ve hasta odaları sayılarının artması, yeni doğumhane ve yoğun bakım ünitesinin kurulması ile birlikte İlçemiz halkına en iyi şartlarda ve daha kaliteli hizmet vermektir.

Hastanemiz; 2735 m2 oturum alanına sahip olup, yönetimi ve personeliyle birlikte çağın gereklerine uygun hizmet anlayışı, vizyonu, misyonu ve politikalarıyla, kalite belgesi almaya aday, Kula halkına daha kaliteli ve yeterli sağlık hizmeti vermeyi amacı olan bir kurumdur.

Kula Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Kula Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kula Devlet Hastanesi, Manisa ili Kula ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kula Devlet Hastanesi Doktorları

Kula Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kula Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kula Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 816-6520

Kula Devlet Hastanesi Adresi

Kula Devlet Hastanesi Adresi:  4 Eylül Mah. Tapduk Emre Cad. No:28

Kula Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kula Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kuladh.saglik.gov.tr/

Kula Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir