Kraliçe II. Elizabeth’ten Alman Başkanı Angela Merkel’e özle hediye!

Kraliçe II. Elizabeth’ten Alman Başkanı Angela Merkel’e özle armağan!

Windsor Kalesi’nde İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth ve Almanya Başbakanı Angela Merkel bir araya geldi. Bu buluşmada dikkatleri çeken Kraliçe’nin broşu oldu. 1818 senesinde Almanya’da bağış karşılığında kraliçenin büyük dedesi aldığı broş olduğu yaşandı.

İngiltere’ye 22’nci ve son ziyaretini gerçekleştiren Almanya Başbakanı Angela Merkel, Eylül ayında görev süresi sona erecek. 95 yaşındaki İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth Başbakanı Windsor Kalesi’nde ağırladı.

kraliçe elizabeth

Ziyaret sırasında Kraliçe Elizabeth’in broş detayı dikkatlerden kaçmadı. Her diplomatik toplantıda bu ayrıntıya dikkat eden Elizabeth bu kez büyük dedesinin Almanya’da aldığı broşu taktı. 

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir