Kulu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kulu Devlet Hastanesi, Konya ilimizin Kulu ilçesinde bulunan Kulu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mh. Kozanlı Yolu Hastane Cd. Kulu adresinde bulunan Kulu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (332) 641-6100 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kulu Devlet Hastanesi Hakkında

Kulu devlet hastanesi Ankara Konya karayoluna 100 m, E5 Karayoluna 10 Km uzaklıkta olup 1993 senesinden ibu yana hizmet vermektedir. Hastanemizin kadro yatak sayısı 50 kişiliktir. Hastanemizin işgal ettiği saha 11500m2 olup 24 saat çalışmaktadır. Kulu Devlet Hastanesi 2003 senesinden ibu yana kendi içinde büyük değişimlere imza atarak, sürekli olarak gelişmeyi kendine ilke edinmiştir.

Hastanemizin genel görünümü tüm iç ve dış cepheleri boyanarak yeniden yapılan bahçe düzenlemesi ve ek otoparkı ile büyük miktarda değişmiş, hizmet değerini arttırabilmek adına hastane girişi engelli vatandaşlarımız da düşünülerek düzenlenmiş, kapılar sensörlü hale getirilmiştir. Hastanemiz; Hastane girişinden başlayarak tüm katlar dahil yer döşemeleri yenilenmiş ve tüm katlara asma tavan yaptırılarak daha modern ve temiz bir görünüm kazandırılmıştır

Hastanemizin fiziki koşullarında yapılan bu sürekli olarak iyileştirme çalışmalarının bunun yanında, hastanemiz bünyesinde Hasta Hakları biriminin faaliyete geçmesi ile birlikte hastaların hastanede yaşayabilecekleri sıkıntılar, yok denecek kadar aza indirgenmiştir.

Göz polikliniği için temin edilen son teknoloji ürünü malzemelerle, göz hastalıklarının tanı ve nasıl tedavi edileceğinde en üst noktaya varılmıştır. Hastanemizde göz ameliyatları FAKO ile yapılmaktadır.

Kulu devlet hastanesinde hasta, Diş Polikliniğine başvurduğunda her türlü diş nasıl tedavi edileceğinden (uzmanlaşmış dallar hariç) yararlanabilmektedir. KDH il genelinde protetik diş nasıl tedavi edileceğini ilk uygulayan 50 yataklı hastanelerden biridir.

Hastanemizde diyaliz ünitesinin kurulmasıyla;bundan öncekilerde haftada 3_4 kez büyük il merkezlerine gitmek zorunda kalan diyaliz hastaları, Kulu’da takip ve tedavi olanağı bulmuş ve yine diyaliz hastalarına tahsis edilen özel servis aracı ile hastaların hastaneye ulaşım poblemleri yok edilmiştir. Şu an hastanemizde hepatit b li hastalarda diyaliz hizmetinden yararlanabilmektedir.

Hastanemiz laboratuarında son sistem otoanalizör ile tüm biokimya tahlilleri ile hormon tahlilleri yapılmakta ve tahlil sonuçları tam otomasyon ortamında hekimlerin poliklinik bilgisayarlarına gönderilmektedir.

“Toplum sağlığı; anne ve bebek sağlığı ile doğru orantılıdır” Düşüncesi ile hizmet veren Kulu Devlet Hastanesi, bu husustaki eğitim faaliyetlerine yoğunluk vererek ve Sağlık Müdürlüğü ile iş birliği içinde çalışarak ‘Bebek Dostu Hastane’ ünvanı almıştır. Bu husustaki çalışmalar özenle sürdürülmektedir.

Kulu Devlet Hastanesi Bölümleri

 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Kulu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kulu Devlet Hastanesi, Konya ili Kulu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kulu Devlet Hastanesi Doktorları

Kulu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Kulu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Kulu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (332) 641-6100

Kulu Devlet Hastanesi Adresi

Kulu Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mh. Kozanlı Yolu Hastane Cd. Kulu

Kulu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kulu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kuludh.saglik.gov.tr/

Kulu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir