Kurşunlu İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kurşunlu İlçe Hastanesi, Çankırı ilimizin Kurşunlu ilçesinde bulunan Kurşunlu İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Kale Mahallesi Hastane Caddesi No:64/A adresinde bulunan Kurşunlu İlçe Hastanesi kurumuna 0 (376) 465-1016 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kurşunlu İlçe Hastanesi Hakkında

Kurşunlu İlçe Hastanesi şehir merkezinde 6724 m² arsa içinde 4870 m² kapalı alanı olan E1 kategorisi 20 yatak kapasitesine sahip, ilçeye ve komşu ilçelere de hizmet veren bir hastanedir. Bünyesinde Diyaliz Ünitesi barındırması sebebiyle farklılığını hissettirmektedir.

Hasta odalarımız 2’şer kişilik olup, televizyon, dijital uydu sistemi, dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur. Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum ve çağrı sistemi mevcuttur.

* Hastanemizin çevre düzenlemesi yapılmış olup araç trafiği ve ulaşım rahatlıkla sağlanmaktadır. Yönlendirme hizmetleri mevcut ve ulaşılabilir durumdadır.

* Hastanemizde acil polikliniği, aile hekimi polikliniği, diş polikliniği, genel poliklinik yanında ameliyathane, diyaliz, fizik tedavi ve rehabilitasyon ünitesi de mevcuttur.

* Hastanemizde sosyal birimler olarak danışma, halkla ilişkiler, bekleme salonu, konferans ve eğitim salonu, mescit, bebek emzirme, bakım odası, tutuklu müşahede odası, sterilizasyon odası mevcuttur.

* Hastanemizde Eczane, morg, mutfak, yemekhane, ilaç deposu, normal depo, ambar, arşiv odası da bulunmaktadır.

* Hastanemizde tüm işlemler bilgisayar ortamında yapılmaktadır.

* Hastanemizde 3 adet tam otomatik asansör mevcut olup bunun 1 tanesi hasta taşıma asansörü (sedye ve taşıma işlemleri için yeterli büyüklüğe sahip), 1 tanesi insan taşıma asansörü ve 1 asansörümüz ise yemekhane ve mutfak içinde hizmet vermektedir.

* Hastanemizde engelliler için gerekli şartlar sağlanmış, anons sistemi devreye girmiştir.

* Hastanemiz mutfağı modern teknoloji ile kurulmuş ergonomik hijyen şartlarına tam uyumludur. Yemekhanemiz tüm personele aynı mekanda hizmet sunumunu gerçekleştirmektedir.

* Hastanemizde 2 adet tam donanımlı 112 acil hizmetler için ambulanslarımız mevcuttur.

* Hastanemizde yıllık ortalama 34944 poliklinik yapılmaktadır.

Rekabet koşullarına uyum sağlayan, hızla değişen teknolojiyi yakalayan, etkin olarak kullanıma sunan, çalışanlarını mutlu edebilme adına projeler üreten hizmet talep edene etkin sağlık hizmeti sunabilen bir hastane hedefimizdir.

Kurşunlu İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Kurşunlu İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kurşunlu İlçe Hastanesi, Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kurşunlu İlçe Hastanesi Doktorları

Kurşunlu İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Kurşunlu İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Kurşunlu İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (376) 465-1016

Kurşunlu İlçe Hastanesi Adresi

Kurşunlu İlçe Hastanesi Adresi:  Kale Mahallesi Hastane Caddesi No:64/A

Kurşunlu İlçe Hastanesi Web Sitesi

Kurşunlu İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://kursunludh.saglik.gov.tr/

Kurşunlu İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Kurşunlu İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir