Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi, Tekirdağ ilimizin Marmara Ereğlisi ilçesinde bulunan Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Dereağzı Mah. 10016 Sokak No:9 adresinde bulunan Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi kurumuna 0 (282) 613-2410 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Hakkında

Marmara Ereğlisi İlçe Devlet Hastanesi E2 tipi hastane olarak 2011 senesinde 1 Doktor, 3 Hemşire, 1 Laborant, 1 Röntgen Teknisyeni kadrosu ile Acil Servis hizmeti olarak eski sağlık ocağı binasında hizmet vermeye başladı.

18.10.2012 tarihi ile yeni binasında Halk Sağlığına bağlı olarak, bünyesinde 5 Aile Hekimliği Birimi, Laboratuar, Röntgen ve 24 saat Acil Servis hizmeti vermeye başladı.

19.08.2013 tarihi itibari ile de Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı E1 tipi hastane olarak faaliyetine devam etti. Bünyesinde Dahiliye Polikliniği, Genel Cerrahi Polikliniği, Uzman Aile Hekimliği Polikliniği, Diş Polikliniği, Acil Servis, 15 yataklı Genel Yatan Hasta Servisi, Röntgen ve Laboratuvar ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi, Tekirdağ ili Marmara Ereğlisi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Doktorları

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (282) 613-2410

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Adresi

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Adresi:  Dereağzı Mah. 10016 Sokak No:9

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Web Sitesi

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://marmaraereglisidh.saglik.gov.tr/

Marmara Ereğlisi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir