Mecitözü Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mecitözü Devlet Hastanesi, Çorum ilimizin Mecitözü ilçesinde bulunan Mecitözü Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Sarıdede Mah. Ceyhan Sok. No: 5 adresinde bulunan Mecitözü Devlet Hastanesi kurumuna 0 (364) 461-4303 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mecitözü Devlet Hastanesi Hakkında

3 Pratisyen Hekim, 19 Hemşire, 5 Ebe, 7 Sağlık Memuru, 8 Acil Tıp Teksinyeni, 4 Laboratuvar Teknisyeni, 3 Röntgen Teknisyeni, 3 Tıbbi Sekreterden oluşan profesyonel kadrosuyla hedef nufusu olan, ilçemiz ve bağlı köyleriyle birlikete ortalama 22.000 nufüsa hizmet vermektedir.

Hertürlü muayene; ilaç kullanımı ve katılım payından muafiyet raporu verilmesi, sürücü belgesi alabilir raporu, diyaliz hastalarımız için diyaliz bölümü çalışmalarımız devam etmektedir. Ambulans hizmetleri: Hastanemizde bir acil müdahele ambulansı ve bir adet nakil ambulansı bulanmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca acil müdahale hizmetleri, pansuman ve enjeksiyon hizmetleri sunulmaktadır.

Hastanemiz laboratuvarında Tam biyokimya, hemogram, TİT, kan grubu tayini, serolojik testler sürekli olarak çalışılmaktadır. Hastanemize yakında zamanda alınacak hormon cihazıyla birlikte hormon testleri de çalışmaya başlanacaktır. Hertürlü direk grafi çekimi yapılmaktadır.

Hastanemiz 38 fiili yatak sayısıyla hizmet vermektedir. Doğum uzmanı müdahalesi gerektirmeyen tüm doğumlar hastanemiz ebeleri aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir.

Hastanemizin Diyaliz servisi açılmış olup 3 adet cihazımız ile Mecitözü ve köylerinde yaşayan, böbrek yetmezliği hastalarına hizmet sunmaktayız. Hastanemiz Hemodiyaliz ünitesi aynı anda 3 hastaya hizmet verebilmektedir.

Mecitözü Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mecitözü Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mecitözü Devlet Hastanesi, Çorum ili Mecitözü ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mecitözü Devlet Hastanesi Doktorları

Mecitözü Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Mecitözü Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Mecitözü Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (364) 461-4303

Mecitözü Devlet Hastanesi Adresi

Mecitözü Devlet Hastanesi Adresi:  Sarıdede Mah. Ceyhan Sok. No: 5

Mecitözü Devlet Hastanesi Web Sitesi

Mecitözü Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://mecitozudh.saglik.gov.tr/

Mecitözü Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Mecitözü Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir