Mutki Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Mutki Devlet Hastanesi, Bitlis ilimizin Mutki ilçesinde bulunan Mutki Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mah. Killer Cad. Mutki adresinde bulunan Mutki Devlet Hastanesi kurumuna 0 (434) 711-2700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Mutki Devlet Hastanesi Hakkında

Mutki Devlet Hastanesi inşaatına 1992 senesinde başlanılmış olup 08-10-2004 tarihinde hizmete açılmıştır. Hastanemizin döner sermayesi 2005 Mart ayında kurulmuştur.

Mutki Devlet Hastanesi birinci basamak temel sağlık hizmetleri, ikinci basmak devlet hastanesi ve 112 acil sağlık hizmetleri istasyonuyla entegre halde olup bu üç hizmet Mutki İlçe Entegre Hastanesi adı altında verilmektedir.

Hastanemiz 100 yataklıya çevrilebilir 50 yataklı tip proje olup; hizmet binası, bekar hemşire lojmanı ve 10 dairelik personel lojmanı olmak üzere üç bölümden bir araya gelmektedir. Hastanemiz zemin katında idari bölüm, aşı odası, poliklinikler, radyoloji ünitesi, laboratuar bölümü, yemekhane, polis odası, çocuk oyun odası ve çok amaçlı toplantı salonundan bir araya gelmektedir. 1. Katta ameliyathane, doğumhane ve hasta servisleri, 2. katta hasta servisleri bulunmaktadır.

Hastanemizde acil servis hizmetlerimizin bunun yanında diş ve diğer uzman hekim dallarımızla ikinci basamak sağlık hizmetleri verilmekte olup doğumhanemiz faal bir biçimde hizmetlerine devam etmektedir. Laboratuar bölümünde hemogram, biyokimya ve idrar analizi hizmetleri verilmekte olup bunun bunun yanında diğer başka tetkikleri yapma kapasitesine sahiptir. Hastanemiz radyoloji ünitesinde röntgen çekim hizmeti verilmektedir. Acil servisimiz tam donanımlı olup gözlem servisi, acil müdahale odası, pansuman odası, enjeksiyon odası ve 5 adet acil gözlem odasından bir araya gelmektedir. Ayrıca hastanemizde check-up hizmeti verilmektedir.

Hastanemizde halen hizmet veren 2 idari araç ve 4 adet ambulansımız bulunmaktadır. Bunların bir adet vaka ambulansı, bir adet nakil ambulansı, bir adet kış şartlarına uygun paletli ambulans ve bir adette zor arazi şartlarına uygun 4×4 land ambulansımız bulunmaktadır.

Mutki Devlet Hastanesi yeni yüzü ile sağlık ocağı görünümünden uzaklaşmış olup modern bir hastane haline dönmüştür. Misyon ve vizyonundan hiçbir biçimde taviz vermeyen hizmet anlayışımız 24 saat en iyi biçimde halkımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Mutki Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Mutki Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Mutki Devlet Hastanesi, Bitlis ili Mutki ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutki Devlet Hastanesi Doktorları

Mutki Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Mutki Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Mutki Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (434) 711-2700

Mutki Devlet Hastanesi Adresi

Mutki Devlet Hastanesi Adresi:  Yeni Mah. Killer Cad. Mutki

Mutki Devlet Hastanesi Web Sitesi

Mutki Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://mutkidh.saglik.gov.tr/

Mutki Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Mutki Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir