Hizan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hizan Devlet Hastanesi, Bitlis ilimizin Hizan ilçesinde bulunan Hizan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kültür Mah. Hastane Cad. No:1 adresinde bulunan Hizan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (434) 611-2380 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Hakkında

Hizan İlçe Hastanesi 01-07-2005 tarihinde hizmete açılmıştır. İlçemizde bulunan Devlet Hastanesi ve Merkez Sağlık Ocağı 01-06-2007 tarihi itibari ile entegre edilmiş olup, Merkez Sağlık Ocağı İlçe Hastanesine bağlı Semt Polikliniği olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Acil, diş, çocuk ve aile hekimi polikliniğimiz bulunmaktadır. Dahiliye ve kadın doğum servisleri hizmet sağlamaktadır. Ayrıca laboratuvar, radyoloji ve son sistem cihazlarla diyaliz hizmeti sunulmaktadır.

Hizan Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Hizan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hizan Devlet Hastanesi, Bitlis ili Hizan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hizan Devlet Hastanesi Doktorları

Hizan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hizan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hizan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (434) 611-2380

Hizan Devlet Hastanesi Adresi

Hizan Devlet Hastanesi Adresi:  Kültür Mah. Hastane Cad. No:1

Hizan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hizan Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://hizandh.saglik.gov.tr/

Hizan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hizan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort