Nurdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Nurdağı İlçe Hastanesi, Gaziantep ilimizin Nurdağı ilçesinde bulunan Nurdağı İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Atatürk Mah. Halide Edip Adıvar Cad. Nurdağı adresinde bulunan Nurdağı İlçe Hastanesi kurumuna 0 (342) 671-3010 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Nurdağı İlçe Hastanesi Hakkında

Nurdağı Sağlık Merkezi 2003 senesinde yapılmış olup Ocak 2004 ayından ibu yana faaliyete geçmiştir. 01.09.2008 tarihinden ibu yana ise Gaziantep Nurdağı Entegre İlçe Hastanesi olarak faaliyetine devam etmektedir. 02/11/2012 tarihinde Türkiye Kamu Hastaneler Birliğine adı altında Enterge Hastanesinden Nurdağı İlçe Devlet Hastanesi olarak faaliyet göstermektedir.

Amacımız gündemi yakında zamandan takip eden ve teknolojik gelişmelerden haberdar olup birebir teknolojiden faydalanarak hastalarımıza daha kaliteli ve daha güzel hizmet sunmaktır.

Nurdağı İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Nurdağı İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Nurdağı İlçe Hastanesi, Gaziantep ili Nurdağı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nurdağı İlçe Hastanesi Doktorları

Nurdağı İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Nurdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Nurdağı İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (342) 671-3010

Nurdağı İlçe Hastanesi Adresi

Nurdağı İlçe Hastanesi Adresi:  Atatürk Mah. Halide Edip Adıvar Cad. Nurdağı

Nurdağı İlçe Hastanesi Web Sitesi

Nurdağı İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://nurdagidh.saglik.gov.tr/

Nurdağı İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Nurdağı İlçe Hastanesi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir