Ömerli İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ömerli İlçe Hastanesi, Mardin ilimizin Ömerli ilçesinde bulunan Ömerli İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Yeni Mh. 3080.Sk. No:18 adresinde bulunan Ömerli İlçe Hastanesi kurumuna 0 (482) 541-3005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ömerli İlçe Hastanesi Hakkında

22 mayıs 2006 tarihinde faaliyet göstermeye başlayan hastanemiz Ömerli İlçe Gün Hastanesi adı altında 30 yataklı olarak 7 gün 24 saat hizmet esasına göre faaliyetine başlamıştır. 2007 senesinde hastanemizin adı Ömerli İlçe Hastanesi olarak değiştirilerek faaliyetine devam etmektedir. 2009 senesinde 15 yataklı olarak faaliyetine devam eden hastanemizde uzman branş doktoru bulunmadığından dolayı yatan hasta servisimiz faaliyette değildir.

Hastanemiz 15 yatak kapasitesi, 6 pratisyen hekim ile günlük ortalama 200 hastaya sağlık hizmeti vermektedir.

Ömerli İlçe Hastanesi Bölümleri

24 saat aralıksız olarak hizmet vermekte olan acil servisimiz hasta hakları ilkeleri ışığında hizmet vermekte olup; hastane personelimizin gayretli çalışmalarıyla daha da iyi hizmetler verebileceği inancındadır.

Ömerli İlçe Hastanesi Doktorları

Ömerli İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ömerli İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Ömerli İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 541-3005

Ömerli İlçe Hastanesi Adresi

Ömerli İlçe Hastanesi Adresi:  Yeni Mh. 3080.Sk. No:18

Ömerli İlçe Hastanesi Web Sitesi

Ömerli İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://omerlidh.saglik.gov.tr/

Ömerli İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir