Savur İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Savur İlçe Hastanesi, Mardin ilimizin Savur ilçesinde bulunan Savur İlçe Hastanesi ile ilgili detaylar. Gazi Mah. Köprü Başı Mevkii Mardin Yolu Üzeri adresinde bulunan Savur İlçe Hastanesi kurumuna 0 (482) 571-3001 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Savur İlçe Hastanesi Hakkında

Savur İlçe Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Savur İlçe Hastanesi, Mardin ili Savur ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Savur İlçe Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Savur İlçe Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Savur İlçe Hastanesi Doktorları

Savur İlçe Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Savur İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Savur İlçe Hastanesi Telefon Numarası0 (482) 571-3001

Savur İlçe Hastanesi Adresi

Savur İlçe Hastanesi Adresi:  Gazi Mah. Köprü Başı Mevkii Mardin Yolu Üzeri

Savur İlçe Hastanesi Web Sitesi

Savur İlçe Hastanesi Web Sitesi: https://savurdh.saglik.gov.tr/

Savur İlçe Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir