Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Ordu ilimizin Altınordu ilçesinde bulunan Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) Konutları adresinde bulunan Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (452) 238-0366 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Hakkında

Merkezimiz Ağustos 2011 tarihinde Ordu Merkez Terzili Köyü (TOKİ) konutlarının bulunduğu mevkide hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimizde 1 psikiyatri Uzman hekimi, 1 psikolog, 2 hemşire, 1 tıbbi sekreter, 1 güvenlik 1 temizlik personeli ve Halk Eğitim Merkezinden bir öğretmen görev yapmaktadır. Bunun bunun yanında üniversitenin hemşirelik bölümünden öğrenciler de merkezimizde staj yapmaktadır. 2011 Ağustos ayından bu yana Şizofreni, Şizoaffektif, Manik depresif gibi tanılar almış kayıtlı 25 hastamız mevcuttur.

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi telefon numarası:  0 (452) 238-0366

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Adresi

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi adresi: Terzili, 52000 Altınordu/Ordu

Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Ordu Üniversitesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir