Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ilimizin Onikişubat ilçesinde bulunan Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Akçakoyunlu Mah. Şekerdere Cad. No:50 adresinde bulunan Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (344) 221-3555 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi 11 cihaz kapasitesi ile hizmet vermektedir. Ünitemizde hedefler Avrupa Birliği kriterlerinin de üstüne çıkarak ülkemizde örnek gösterilecek sonuçlar elde etmektir. Hali hazırda ünitemizde nasıl tedavi edileceği devam eden hastalardan alınan değerler Amerikan DQQI kriterleri olarak tespit edilen diyaliz hastalarının daha iyi yaşam şartları için belirlenmiş ölçülerin üzerinde tespit edilmiş olup, ülkemizdeki ortalamaların çok üzerindedir.

Her hastaya LCD ekranda uydu yayınlarını bireysel takibini sağlayan yayın sistemi, hastaneden eve evden hastaneye servis işlemleri hastane bünyesinde olması sebebiyle meydana gelebileceği düşünülen her türlü diyaliz dışı sağlık poblemleri için konsültasyon sistemi ile psikolojik klavuzluk ve danışma için psikiyatri uzmanı ve her hastaya göre düzenlenmesi gereken diyet için diyetisyen hizmet vermektedir.

  • Hemodiyaliz

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Randevu

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Bölümleri

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (344) 221-3555

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Adresi:  Akçakoyunlu Mah. Şekerdere Cad. No:50

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Web Sitesi: 12subatdiyaliz.com

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Özel 12 Şubat Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort