Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel A Merkez Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Dikkaldırım Mh. Hayran Cd. Acemler St. C Blk-43 adresinde bulunan Özel A Merkez Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (224) 238-0050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimiz 20/07/2012 tarihinde Bursa ilinin batısındaki tek diyaliz merkezi olma adına kurulmuş olup, dünya standartlarındaki en son teknolojik donanıma sahiptir. Tecrübeli uzman kadromuzla huzurlu bir ortamda verdiğimiz hizmetle, hastalarımızın sağlık ve sosyal standartlarını en üst düzeye ulaştırmak için profesyonel ekibimiz özverili bir biçimde çalışmaktadır. Hastalarımızın takip ve tedavileri hemodiyaliz hekimleri aracılığıyla yürütülmektedir. Hemodiyaliz merkezimizde hastalar işinde uzman personelimiz aracılığıyla diyalize alınmaktadır.

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Randevu

Merkezimiz SSK, Bağ kur ve Emekli Sandığı ile anlaşması mevcut olup, hastaların hemodiyaliz tedavileri dışında sağlık problemlerinin çözümüne yardımcı olunabilmektedir.

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel A Merkez Diyaliz Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (224) 238-0050

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Adresi

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Adresi:  Dikkaldırım Mh. Hayran Cd. Acemler St. C Blk-43

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.amerkezdiyaliz.com

Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel A Merkez Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir