RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan RTS Rentıp Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73 adresinde bulunan RTS Rentıp Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (224) 250-5090 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Hakkında

Rentıp 1996 senesinde, hemodiyaliz merkezi olarak kurulmuştur. Bursa’da kurulmuş olan ilk özel hemodiyaliz merkezidir. Kısa sürede yatak kapasitesini %100 arttırmış ve ülkemizdeki, tek çatı altında en fazla makina ve yatak kapasitesi olan merkezler arasına girmiştir. RTS Türkiye ile 2002 senesinde ortak olmuştur.

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Randevu

Haftada 6 gün, 3 gün 3 seans, 3 gün 2 seans olarak hizmet vermektedir. Bursa’nin merkezinde olup hastalara ilçelere kadar servis hizmeti mevcuttur. Otopark olanağı ve toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile hasta yakınlarının ulaşımında avantajlara sahiptir.

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. RTS Rentıp Diyaliz Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Doktorları

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (224) 250-5090

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Adresi

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Adresi:  Ahmetpaşa Mh. Fevziçakmak Cd. Fomara Han No:73

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Web Sitesi

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? RTS Rentıp Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir