Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunan Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Küçükköy Yolu Cad. Hastane Sk. No:2 adresinde bulunan Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (212) 545-2300 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Hakkında

Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi, 1991 senesinde bu yana, Kadın Sağlığı ve Doğum alanında çalışmaya başladığı sağlık sektöründe, bugün ilk günkü heyecanla tüm Kadın Sağlığı konuları, Gebelik ve Doğum, Tüp Bebek, Kürtaj, Estetik ve Cerrahi Onkoloji konularında 30 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Abacıoğlu, ülkemizde ülkeler arası standartlarda, yerel yasa ve yönetmeliklere ve Tıp Etiğine bağlı kalarak klinik hizmetleri sağlanması ve çalışmalar yapılmasında kadınlarımızın ihtiyacına uygun pratik ve profesyonel sağlık çözümleri sağlamayı hedef almıştır.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Doktorları

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi İletişim

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası:  0 (212) 545-2300

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Adres

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Adresi:  Küçükköy Yolu Cad. Hastane Sk. No:2

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Web Sitesi

www.abacioglu.com.tr

Özel Abacıoğlu Kadın Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir