Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi, İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunan Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan adresinde bulunan Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi kurumuna 4440481 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Hakkında

Tıp bilimi dünya çapında olduğu gibi Türkiye’de de hızla gelişim gösteriyor. 1987 senesinden beri, teknolojik alt yapısı, uzman sağlık personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla hizmet vererek, Türk sağlık sektöründe bir marka durumuna gelen Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi de bu gelişimin mühim bir parçası konumunda.

Veni Vidi Göz Sağlığı-Laser Ve Cerrahi Merkezinde hastaları işini özenle yapan hostesler karşılamaktadır. Bu hastalar ardından hemşireler aracılığıyla muayene ve müdahalelere titizlikle hazırlanır. Özel otoparkımız, otopark personellerimiz, kafeteryamız ile tam teşekküllü hizmet veren merkezimizde engelliler için özel giriş ve tuvaletler de düşünülmüştür.

Veni Vidi, 17 yıldan beri hususunda referans olacak uygulamalarıyla ilklere imza atmıştır. Excimer laser ve LASIK metotlarıyle miyopi, hipermetropi ve astigmatizma nasıl tedavi edileceğinde öncü olan Veni Vidi, glokom nasıl tedavi edileceği, glokom lazerleri ve katarakt cerrahisinde de işinde uzman cerrahlarıyla dünya standartlarında sağlık hizmeti üretmektedir.

Halk içinde uçuşan nokta olarak anılan gausians sistem`in Excimer nasıl tedavi edileceğini Türkiye’ye ilk kez getiren Veni Vidi, katarakt ameliyatlarının damla anestezi ve dikişsiz fakoemülsifikasyon tekniği ile yapılmasına da öncülük etmiştir.

Veni Vidi göz sağlığı merkezinde, şeker, tansiyon ve yaşlılığa bağlı maküla dejenerasyonu ile çeşitli sistematik hastalıklara bağlı olarak gelişebilen retina hastalıklarında OCT, HRT, FFA ve ICG tetkikleri ile teşhis konulmakta ve gereken tedaviler yapılabilmektedir.

  • Göz Hastalıkları

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Doktorları

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi İletişim

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Telefon Numarası:  4440481

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Adres

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Adresi:  Bağdat Cad. No:257 / Caddebostan

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Web Sitesi

www.venividigoz.com

Özel Veni Vidi Caddebostan Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort