Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi ile ilgili detaylar. Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No:1 adresinde bulunan Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi kurumuna 0 (212) 414-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Hakkında

Acıbadem Bakırköy Hastanesi, 17500 m2 kapalı alanı ile İstanbul Avrupa yakasının genel amaçlı en büyük hastanelerinden biridir. 2000 senesinde hizmete açılan 15 katlı hastane, 28 VIP odası, 4 ayrı yoğun bakım servisi ile toplam 130 yatak kapasitesine sahiptir.

Tüm tanı ve tedavi ünitelerinin bunun yanında, hastanede 7 ameliyathane bulunmaktadır. 6500 noktadan kontrollü “akıllı bina sistemi” ile bina içindeki her türlü soruna, anında müdahale edilebilmektedir.

Hastanede, doğum öncesi, normal doğum ve doğum sonrası süreçlerin yaşanmasına olanak tanıyacak biçimde dizayn edilmiş özel doğum odaları (LDRP) bulunmaktadır.

Acıbadem Bakırköy, çocuk kardiyolojisi ve kalp cerrahisinde ülkeler arası bir referans merkezi durumunda. Çocuk Kalp Merkezinde; yenidoğan ve infant yaş grubu bebekler dahil olmak üzere, karmaşık kalp ameliyatları ve tedavileri, dünya standartlarında bir başarı ile gerçekleştiriliyor.

Yoğun bakım ve ameliyathanelerin bulunduğu katta bulunan helikopter pisti ve hava ambulansı aracılığıyla, gelen hastaların saniyeler içinde tedaviye alınması olabilecek olmaktadır.

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Kardiyolojisi
  • Kardiyoloji
  • Kalp ve Damar Cerrahisi
  • Acil
  • Tıbbi Onkoloji

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Telefon Numarası

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 414-4444

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Adresi

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi adresi: Zeytinlik, Halit Ziya Uşaklıgil Cd. No: 1, 34140 Bakırköy/İstanbul

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Web Sitesi

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi resmi web sitesi: www.acibadem.com.tr

Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Acıbadem Bakırköy Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir