Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Adana Şifa Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Namık Kemal Mah. 65020. Sok No:5 adresinde bulunan Özel Adana Şifa Tıp Merkezi kurumuna 0 (322) 453-0742 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Hakkında

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Adana Şifa Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Adana Şifa Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (322) 453-0742

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Adresi

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi adresi:  Namık Kemal, 65020. Sk. NO:5, 01140 Seyhan/Adana

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ozelsifa.com

Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Adana Şifa Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir