Özel Ahu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ahu Diyaliz Merkezi, Muğla ilimizin Marmaris ilçesinde bulunan Özel Ahu Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Çıldır Mah. 167. Sokak No:3 adresinde bulunan Özel Ahu Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (252) 417-7777 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Hakkında

Ahu Diyaliz Merkezi, Diyaliz hastalarına, Yeşil ile Mavinin kucaklaştığı Doğa Harikası Marmaris’te tatil yaparken hemodiyaliz tedavilerine devam etme olanağı sunmak için 2003 senesinde kurulmuştur.

Ahu Diyaliz Merkezi bir taraftan bölgede yaşayan hastaların nasıl tedavi edileceğini yaparken diğer taraftan dünyanın dört bir yanından gelen hastalara tatilleri boyunca tedavi olma şansı vermektedir. Ahu Diyaliz Merkezi her sene yüzlerce yerli ve yabancı hastaya ev sahipliği yapmaktadır.

Ahu Diyaliz Merkezi hususunda uzman ve güler yüzlü diyaliz ekibi, FRESENİUS 4008-S makineleri, motorlu hasta yatakları her hastanın koltuğunda izleyebileceği TV, internet olanağı ile her türlü konforu sağlamaktadır. Seans salonumuzda bulunan akvaryumumuz hastalarımızın beğenisini kazanmıştır.

Merkezimiz bünyesinde bulunan apartlar özellikle şehir dışından gelen hastalara tahsis edilmekte, böylece hastalar aileleriyle birlikte kalacak yer sıkıntısı çekmeden rahat etmektedir.

Ahu Diyaliz Merkezi hastaların ulaşımını da düşünmüştür. Merkezimize ait servis aracımız hastalarımızı evlerinden alarak diyaliz merkezimize getirmekte ve tedavi sonrası tekrar evlerine ulaştırmaktadır.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Hemodiyaliz

Özel Ahu Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ahu Diyaliz Merkezi, Muğla ili Marmaris ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (252) 417-7777

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Adresi:  Çıldır Mah. 167. Sokak No:3

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.ahudiyaliz.com

Özel Ahu Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ahu Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir