Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi, Muğla ilimizin Fethiye ilçesinde bulunan Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Foça Mah, 973 Sok, No:33 adresinde bulunan Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (252) 613-2636 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Hakkında

Fethiyecan Diyaliz Merkezi 25 Nisan 2007 tarihinde Fethiye’de 9 + 1 makina kapasitesi ile son dönem böbrek yetmezliği olan hastalarımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’de bundan öncekilerde eşine pek rastlanmayan bir proje ile Fethiyecan Diyaliz Merkezi, diğer diyaliz merkezlerinden değişik bir konsept olarak dizayn edilmiştır. Bir otel kiralanarak giriş katına diyaliz ünitesi yapılmış, otelin odaları da Fethiye dışından merkezimize gelen hasta ve misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

Diyaliz salonu hizmetinde de kaliteli malzeme kullanımı ve kaliteli hizmet sunma prensibi ile hareket eden Fethiyecan Diyaliz, gördüğü ilgi ve teveccüh ile aynı yıl içinde 15+1 makine kapasitesine ve Ocak 2008 de de 19+1 makina kapasitesine ulaşmıştır.

01 Mart 2014 tarihinden ibu yana yeni ve modern binasında, yeni yüzüyle hizmetine devam eden merkez, ekonomik kriz ve diyaliz sektörünün yaşadığı maddi sıkıntılara rağmen diyaliz salonunda “önce sağlık” prensibini ilke edinerek, kaliteli malzeme ve hizmetten ödün vermeyerek 30+1 makina kapasitesi ile gerek Fethiye’den ve Türkiye’nin dört bir köşesinden, gerekse Avrupa’da birden çok ülkeden hasta ve misafirlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (252) 613-2636

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Adresi:  Foça Mah, 973 Sok, No:33

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.tatildediyaliz.com

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir