Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi, Muğla ilimizin Fethiye ilçesinde bulunan Özel Fethiye Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemal Bulvarı No:256 adresinde bulunan Özel Fethiye Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (252) 613-1283 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Hakkında

Modern binamızda uzman doktor ve hemşire kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Hem tatilinizi yapabileceğiniz hem tedavinizi sürdürebileceğiniz olanakları sizlere sunmaktayız.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Randevu

25+1 cihaz kapasitemizle yörenin nadir sağlık merkezlerinden olmakla birlikte, tatil diyalizine imkan sağlayan tam donanımlı konaklama tesislerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Fethiye Diyaliz Merkezi, Muğla ili Fethiye ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (252) 613-1283

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Adresi:  Mustafa Kemal Bulvarı No:256

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Web Sitesi: https://fethiyediyaliz.com/

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Fethiye Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir