Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi, Muğla ilimizin Bodrum ilçesinde bulunan Özel Bodrum Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Erguvan Sok. No:34 Gümbet adresinde bulunan Özel Bodrum Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (252) 319-3262 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Hakkında

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi, Gümbet Plajı üzerine konumlanmış olup antik çağlardaki adı Halikarnassos olan Bodrum merkezine yalnızca 2 km. uzaklıktadır.

Kliniğimiz, Türkiye’deki kronik böbrek hastalarına bütünsel anlamda tedavi sağlayan ilk diyaliz merkezlerinden biridir ve 1996’dan bu yana Bodrum’da hizmet vermektedir. Tam 19 senedir kurucumuz Dr. Zeki Koray Malkoç ve ekibi olarak biz, Bodrum’daki kronik böbrek hastalarına üstün bir tıbbi tedavi verilmesini amaç edindik. Bu amaca bağlı olarak yüksek nitelikli uzman kişilerdan; doktor, hemşire ve sağlık personelinden oluşan bir takım olduk.

İyi eğitimli ve işinde uzman personelimiz, kaldığınız süre boyunca evinizin konforunu sağlamaktan mutluluk duyacaktır.

Diyaliz seanslarınız sırasında gazete, dergi, uydu alıcılı televizyon ve internet hizmeti gibi olanakları sağlamanın bunun yanında lezzetli mutfağımızdan istediğiniz yiyecek ve içeceği servis etmekteyiz. Siz pencerenizden muhteşem Gümbet manzarasını seyrederken, ısının size özel olarak ayarlandığı rahat ve klimalı odalarımızda bir ev rahatlığı bulabilmeniz umuduyla, sıcak bir ortam oluşturmak öncelikli hedefimizdir.

Doktor ve hemşirelerimiz, birkaç dil konuşabilen personelimizle günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Bodrum, tarihi zenginlikler ve doğal güzellikler yönünden mühim bir kenttir. Dünyanın birden fazla yerinden gelen turistler aracılığıyla büyük ilgi odağı olmuştur. Yakın etrafında bulunan Pedasa, Iasos, Stratonikeia, Labranda ve bunun gibi bir çok kent görülmeye değerdir. Yapılabilecek bir sürü aktivite olması, keyifli gece hayatı, yurtdışından gelen diyaliz hastalarımıza ve yakınlarına zevkli bir tatil olanağı sunar.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bodrum Diyaliz Merkezi, Muğla ili Bodrum ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (252) 319-3262

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Adresi:  Erguvan Sok. No:34 Gümbet

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.feriendialysehalikarnas.com

Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bodrum Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir