Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy adresinde bulunan Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 575-9444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Hakkında

2006 senesinde kurulmuş merkezimiz; aqua terapi ile fizyoterapiyi bir araya getirip özel bir konsept oluşturmuştur. Bu alanda Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik.

Hedefimiz, Atafiz kapısından giren her hastayı sağlıklı ve gülen yüzlerle uğurlayabilmektir. Bu hususta yurt içinde ve yurt dışında eğitimlerini tamamlamış mesleklerinde ünlerini hak etmiş uzman kadromuz, bilgi ve tecrübelerini güleryüzle pekiştirip, hastalarımıza en etkin tedaviyi uygulayabilmenin haklı gururunu taşımaktadır.

Ekibimize en son teknoloji ile donanmış alet ve teknik donanımlarımız destek vermektedir. Fizik tedavide SGK mensuplarına hizmet vermekteyiz.

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Bölümleri

  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Genel Cerrahi
  • Ortopedi ve Travmatoloji

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Doktorları

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi doktorları için tıklayınız.

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi İletişim

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Telefon Numarası:  0 (216) 575-9444

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Adres

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Adresi:  Atilla İlhan Cad. Efe Sok. No:10 Küçükbakkalköy

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Web Sitesi

www.atafiz.com

Özel Atafiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir