Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Çakmak Mah. Tüfekçi Yusuf Bulvarı No:181 adresinde bulunan Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi kurumuna 0 (342) 235-4949 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Hakkında

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (342) 235-4949

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Adresi

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi adresi: Çakmak, Tüfekçi Yusuf Blv. No:181, 27080 Şehitkamil/Gaziantep

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi resmi web sitesi: ayintappark.com.tr

Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ayıntap Park Göz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir