Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi ile ilgili detaylar. Barbaros Mah. Al Zambak Sok. Varyap Meridian Sitesi Grand Tower Kat:10 D.106 adresinde bulunan Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi kurumuna 0 (216) 339-9005 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Hakkında

Bilindiği gibi 2003 senesinden beri Özel Kadın Hastalıkları ve Doğum Tıp Merkezinde hizmet vermekte idik. 2008 de çıkan yönetmelik gereği olarak bulunduğumuz bina standartları bu hizmeti sürdürmek için yeterli görülmediği için yeni ve standartlara uygun bir çalışma alanına geçmek zorunlu hale gelmişti. Bu nedenlerle 1 Aralık 2013 de Batı Ataşehirdeki yeni yerimize taşınmış bulunmaktayız. Daha yüksek standartlarda hizmet üretmek adına yapılan bu değişikliklerden hepinizin daha da tatmin yer alacağınızı bekliyoruz.

Bu yaklaşım içinde hazırlanan Kadın Hastalıkları ve Çocuk Muayenehaneleri Ataşehir’in en bi hayli beğeni alan sitesi olan VARYAP MERIDIAN sitesinde GRANDTOWER A Blokunda 250 m2’lik bir ofis dairesinde hazırlanmıştır. Yönetmeliğe standartlarına uygun olarak hazırlanan alanlarda hasta bakmak bizim içinde hastalarımız içinde bir konfor ve keyf olacaktır.

Kanıta dayalı tıp ve hasta tatminiyetini prensip edinen muayenehanemizde, sizin ve çocuğunuzun sağlığının muhafaza edilmesinda yanınızda yer almaktan mutluluk duyacağız.

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi telefon numarası:  0 (216) 339-9005

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Adresi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi adresi: Barbaros Mahallesi, Al Zambak Sk Varyap Meridian A Blok No:2, Ofis Kat 10 Daire No:106, 34746 Ataşehir

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Web Sitesi

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi resmi web sitesi: www.jineped.com

Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Jineped Kadın ve Çocuk Sağlığı Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir