Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi, Gaziantep ilimizin Şehitkamil ilçesinde bulunan Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:94 adresinde bulunan Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi kurumuna 0 (342) 322-1000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Hakkında

Göz hastalıkları alanında uzun senelerdır hizmet vermektedir. Özellikle günümüzde görme bozukluklarının nasıl tedavi edileceğinde güncel olan refraktif cerrahi ve laser tedavilerinde öncü rol üstlenmiştir. Myop, Hipermetrop ve astigmat nasıl tedavi edileceğinde PRK, LASİK yahut LASEK metotlarıni uygun göze uygun tedavi sloganı ile kullanmaktayız. Laser nasıl tedavi edileceğine uygun olmayan gözlerde Keratotomi operasyonları yapılmaktadır.

Göz tansiyonunun ( GLOKOM ) takip ve nasıl tedavi edileceğinde görme alanı, laser ve göz tansiyonu ameliyatları yapılarak görme sinirinde oluşacek kalıcı hasarların önüne geçilmektedir. Şeker hastalarında göz tutulumu ile ilgili olarak gözün anjiografileri (FFA) ve eğer gerektiğinde Argon Laser ile laser tedavileri uygulanmaktadır.

Devlet Memurları, Emekli Sandığı Mensupları ve bakmakla yükümlü oldukları yakınlarının muayene, ameliyat ve tüm lazer işlemlerinden ücret almıyoruz.

Mirkelam Göz Lazer Merkezinde Excimer Laser de son nokta olan Wavefront tekniği ile Miyop, Hipermetrop ve Astigmat tedavinizi yaptırıp gözlüklerinize veda edebilirsiniz.

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Yoğun Bakım

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (342) 322-1000

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Adresi

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi adresi: Budak, Ali Fuat Cebesoy Blv. No:94, 27090 Sammezreası Köyü/Şehitkamil/Şehitkamil/Gaziantep

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.mirkelamgozlazer.com

Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mirkelamgöz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir