Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Merkez Mh. Namık Kemal Cad. No:23 adresinde bulunan Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (212) 590-6448 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Hakkında

Kuruluşumuz İstanbul’un Avcılar ilçesinde 1994 senesinde Özel Gözlem Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 2007 senesinden ibu yana de Özel Gözlem Jineped Dal Merkezi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Dal Merkezimizin amacı, Hastalarımızla birebir ilgilenerek onlara en iyi hizmeti sunmak. Hasta haklarına saygılı davranarak, kaliteli hizmet anlayışımızı herkese aynı biçimde sunan sıcak bir ortam yaratmak. Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini sürekli olarak arttırarak, hastalarımıza en iyi hizmeti sunmalarına olanak tanımak. Hizmet verdiğimiz her alanda uzmanlaşarak müthişiyetçi anlayışımızı sürdürmek.

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Tıbbi Genetik
  • Moleküler Genetik

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (212) 590-6448

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi adresi: Barbaros Mahallesi, Al Zambak Sk Varyap Meridian A Blok No:2, Ofis Kat 10 Daire No:106, 34746 Ataşehir

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: gozlemtip.com.tr

Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Gözlem Jine-ped Kadın Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir