Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi, Balıkesir ilimizin Ayvalık ilçesinde bulunan Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. 150 Evler mah. 29 Mayıs cad. 2. sok. Oskar apt. 21A adresinde bulunan Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (266) 331-6162 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Hakkında

Merkezimizde hastalara en iyi renal replasman nasıl tedavi edileceğini sunabilmek maksadıyla tedavi metotları üzerinde yaptığı araştırma geliştirme çalışmalarını sürdürerek hastaların kendilerini daha iyi hissetmelerini ve yaşam kalitelerini yükseltmelerini sağlamaktadır.

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Randevu

En son model 11 makine ile 1 uzman doktor 1 pratisyen doktor 3 hemşire ve teknisyeni ile sizlerle buluşuyor. Makinalarımız en son Alman teknonojisi olup TORAY ve BRAUN markadır. Temizliği ve güler yüzlü personeliyle hastalarımıza çağdaş ve dinamik hizmet vermektedir. Braun Dialog Hemodiyaliz cihazları ile aşağıdaki tüm tedavi metotları ve renal replasman tedavilerini güvenle uygulanabilir.

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi, Balıkesir ili Ayvalık ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (266) 331-6162

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Adresi:  150 Evler mah. 29 Mayıs cad. 2. sok. Oskar apt. 21A

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.umutdiyaliz.com

Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ayvalık Umut Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir