Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Kazakistan Cad. 46. Sok. No:14 Bahçelievler adresinde bulunan Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 215-1520 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Hakkında

Ankara’nın Bahçelievler semtinde bulunan Koç Diyaliz Merkezi kendi müstakil binasında hizmet vermektedir. 40 adet Alman malı Fresenius 4008 S ve 4008 B markalı makine ve double pass onlinelı çift endotoksin filtreli su sistemi ile çalışmaktayız. Merkezimizde 4 kat diyaliz salonu bulunmaktadır. HCV ve HBS ayrı katta olup ayrı personel ile çalışmaktayız.

Merkezimizde Gambro marka 2, 1 ve 1, 7 m2 high flux ve low flux polysulphane diyalizörler kullanılmaktadır. Hastalarımızın K. B. Y. dışındaki her türlü hastalıklarıyla da ilgilenmekte olup tetkik, tahlil, gerekli görülen operasyon ve transferlerini yapmaktayız.

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Randevu

Tüm hastalarımızın ulusal organ nakli bekleme listesine kaydını ve randevularını merkezimizin profesyonel personeli aracılığıyla yapılmaktadır. Hastalarımızı 6 adet servis aracımız ile bekletmeden evlerinden alıp tekrar evlerine bırakmaktayız.

Hastalarımızdan hiçbir ek ücret talep edilmemektedir. Yurtdışından gelen hastaları kabul etmekteyiz. Bütün kurumlarla anlaşmamız mevcuttur.

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 215-1520

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Adresi:  Kazakistan Cad. 46. Sok. No:14 Bahçelievler

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.kocdiyaliz.com.tr

Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bahçelievler Koç Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir