Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Bilgin Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Fevzi Çakmak 2 Sok. No:30/4 Demirtepe adresinde bulunan Özel Bilgin Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 232-1122 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Hakkında

Hemodiyaliz hususunda uzmanlaşmış kadrodan oluşan ekibimiz her türlü sağlık sorununuzda gereğinde branş hekimleriyle de konsülte ederek yanınızda bulunmaktadır. Hastalar hepatit durumuna göre ayrı cihazlarda işleme alınmaktadır. Hepatitli hastalarımız için ana salondan ayrı bir bölümde ikinci bir diyaliz salonu mevcuttur. Hepatit B ve C odalarımız ayrılmıştır. Ayrıca jeneratör aracılığıyla hizmetlerimizin elektrik kesintisinden etkilenmesi olabilecek değildir.

Hastalarımız servis araçlarımızla evlerinden alınıp tedavi bitiminde aynı biçimde evlerine bırakılmaktadır. Hasta ve hasta yakınları için dinlenebilecekleri bekleme salonumuz mevcuttur. Kadın ve erkek hastalarımız için özel eşyalarını koyabilecekleri dolaplarda içeren ayrı soyunma odaları mevcuttur.

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Randevu

Tedavi sırasında hastalarımızın optimum konforu için her yatak için insana özel bir adet kulaklık ve televizyon tahsis edilmiştir. Tedavi öncesinde, sırasında ve ardından klimalı mekanlarda tercihinize göre günlük gazete okuyabilir, müzik veya televizyon yayınından faydalanabilirsiniz Salonda ısıtma ve havalandırma split klimalar aracılığı ile sağlanmakta, böylece hastalarımızın sakin, sessiz ve huzurlu bir ortamda tedavi zamanını tamamlamaları olabilecek olmaktadır.

Kurumlar, SGK kapsamı içindeki tüm hastalar ve yurtdışından misafir olarak gelen hastalarımıza herhangi bir katkı payı alınmaksızın tedavi hizmeti verilmektedir.

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bilgin Diyaliz Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 232-1122

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Adresi:  Fevzi Çakmak 2 Sok. No:30/4 Demirtepe

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Web Sitesi:

Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bilgin Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir