Özel Bahar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Bahar Diyaliz Merkezi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Özel Bahar Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler adresinde bulunan Özel Bahar Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (312) 342-2747 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Hakkında

Bahar Diyaliz Hizmetleri A.Ş 1996 senesinde Ren-Med Diyaliz olarak kurulmuş ve 2006 Kasım ayı itibariyle Bahar Diyaliz olarak sizlere kuvvetli ve güvenilir kadrosuyla hizmet vermekteye başlamıştır.

2008 yılı itibari ile İskitlerdeki şubemizde hizmet vermeye başladık. Hastalarımız için son derece rahat yataklar, yataklara monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Salonumuz klimalıdır. Merkezimizde varolan jenaratör sistemi aracılığıyla hizmetlerimiz elektirik kesintisinden etkilenmemektedir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenleniyor.Diyetisyen tüm hastaların rutin kontrollerini yapıyor, kilo alımlarını ve beslenmelerini düzenli olarak izliyor. Hasta ve yakınlarına yiyecek ikramı yapılmaktadır.Hasta yakınları için ferah bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Merkezimizde hijyen kosullarına önem verilmekte ve hastaların her türlü poblemleriyla yakında zamandan ilgilenilmektedir.

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Randevu

Güleryüzlü ve hususunda işinde uzman saglık personelimiz hastalarımıza her hususta yardımcı olmaktadır. Hastalarımıza uzman hekim gözetiminde tedavi uygulanmaktadır.

Yürümeyen hastalarımız için sedye, sandalye ile hizmet verilmektedir.Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılıgı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır.

Merkezinde B.Braun marka 25+1 adet hemodiyaliz cihazı bulunmaktadır. Hepatit B hastaları için ayrı cihaz kullanılmaktadır.

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Bahar Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Bahar Diyaliz Merkezi, Ankara ili Altındağ ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (312) 342-2747

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Adresi:  Zübeyde Hanım Mh. Çamlıdere Sk. No:10 İskitler

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Web Sitesi: bahardiyaliz.com.tr

Özel Bahar Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Bahar Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir