Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36 adresinde bulunan Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 4442324 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uzman hekim kadrosu ve profesyonel ekibi ile yurt içi ve yurt dışı merkezlerinde hasta odaklı hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Göz hastalıklarının teşhis ve nasıl tedavi edileceği alanında gösterdiği başarıyı kendine dayanak alan Batıgöz, 2017 yılı sonlarında Göz hastalıkları dahil 18 farklı branşı bünyesinde toplayan Balçova Cerrahi Tıp Merkezi’ni hayata geçirmiştir.

  • Göz Hastalıkları

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi, İzmir ili Balçova ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Doktorları

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi doktorları için tıklayınız

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi İletişim

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası:  4442324

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Adres

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Adresi:  Bahçelerarası Mah. Mithatpaşa Cad. No:36

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

 www.batigoz.com

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir