Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Balıkesir ilimizin Altıeylül ilçesinde bulunan Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Sütlüce Mah. Soma Caddesi No:82 Altıeylül adresinde bulunan Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (266) 221-2510 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 27 Dönüm arazi üzerinde 1915 senesinde Mutasarrıf Doktor Reşit Bey aracılığıyla inşa edilmiş olup, dağınık durumda tek katlı ve iki katlı 9 ayrı binadan oluşmuştur.

Erkekler ve Kadınlar Servisi ayrı binalar halinde olup, hasta odaları koğuşlar halindedir. Kadınlar Servisinin yanındaki boş alana bir hayırsever aracılığıyla zemin + 2 kat olmak üzere 300 m2 arsaya oturan bina yaptırılmıştır. Bu binanın zemin katı poliklinik diğer 2 katı tek kişilik ve iki kişilik olmak üzere banyolu, tuvaletli, klimalı, tv, buzdolabı ve telefonlu hasta odaları olarak kullanılmaktadır. Burada toplam 36 hasta yatağı mevcuttur.

Erkekler Servisinin bulunduğu ana bina ve 27 dönüm arsanın tamamı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurulu aracılığıyla tescil edilerek sit alanı kapsamına alınmıştır.

Ayrıca yeni yaptırılan Firdevs Hattatoğlu Servisi yanındaki otopark olarak kullanılan arsamıza 644m2 zemine oturacak biçimde 3+1 katlı ek bina inşaatı Ağustos 2007 tarihinde başlamıştır. Yapılacak binada 1 ve 2 kişilik özel odalar olmak üzere toplam 100 hasta yatağı bodrumunda ise Servis Röntgen Ünitesi, eczane ve depoları, teknik atölyeler, sığınaklar bulunacaktır. Ek binamız tahminen 2009 yılı sonlarında tamamlanacak olup bina hizmete girdiğinde Erkekler Servisi olarak kullanılacaktır. Halen Erkekler servisi olarak kullanılan tarihi bina restore edilerek poliklinik binası haline getirilecektir.

Hastanemiz Balıkesir ilçe ve köylerine bunun bunun yanında çevre illerden gelen aktif tüberküloz, bronşit, astım ve diğer hastalara hizmet veren bölge hastanesi hususundadır. Çevremizdeki illerden Çanakkale, Kütahya ve Manisa’da Göğüs Hastalıkları Hastanesi yoktur. Bu iller ve bağlı ilçelerinden tüberküloz hastaları hastanemize müracaat etmektedir.

  • Göğüs Hastalıkları

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Balıkesir ili Altıeylül ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Doktorları

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi doktorları için tıklayınız

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi İletişim

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası:  0 (266) 221-2510

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Adres

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Adresi:  Sütlüce Mah. Soma Caddesi No:82 Altıeylül

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Web Sitesi

https://balikesirdh.saglik.gov.tr/TR,237828/gogus-hastaliklari.html

Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi Yol Haritası

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir