Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi, Ankara ilimizin Kazan ilçesinde bulunan Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi ile ilgili detaylar. Anadolu (TEM) Otoyolu Akıncı Gişeleri Yanı adresinde bulunan Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi kurumuna 0 (312) 812-0012 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Hakkında

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi, ruhsal hastalıkların bunun yanında alkol ve diğer madde bağımlılıklarının tanı ve nasıl tedavi edileceği hususunda uzmanlaşmış, 51 yataklı özel bir hastanedir. Hastanemizde şizofreni, bipolar bozukluk (manik depresyon), depresyon, panik bozukluğu, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk, sosyal fobi, özgül fobi, travma sonrası stres bozukluğu, somatoform bozukluklar, dissosiyatif bozukluklar, Alzheimer ve diğer tür demanslar, alkolizm ve diğer madde bağımlılıkları, internet ve kumar bağımlılığı, uyku bozuklukları, anoreksiya ve bulimiya gibi yeme bozuklukları, cinsel işlev bozuklukları ve başta sınırda (borderline) kişilik bozukluğu olmak üzere kişilik bozuklukları tedavi edilmektedir.

Hastanemizin başlıca özelliği psikoterapi ağırlıklı bir yaklaşım içinde olmasıdır. Psikoterapi almaya hazır duruma gelen her hasta, yattığı sürece her gün, sertifikalı terapistler olan psikiyatrist veya psikologlardan terapi almaktadır. Bireysel ve grup psikoterapilerinin yanında, gereken hastalara toplumsal beceri eğitimlerinin bunun yanında ilaç nasıl tedavi edileceği (psikofarmakoterapi), elektrokonvülsif terapi (EKT), maddeden arındırma (detoksifikasyon) nasıl tedavi edileceği, davranışçı etkinleştirme terapisi ve diğer davranışçı terapi metotları uygulanmaktadır. Hastanenin kendi yayını olan çok sayıda psikiyatri ve bibliyoterapi kitabı bulunmaktadır. Terapi sürecinde, büyük ölçüde bu kitaplardan da yararlanılmaktadır.

Hastanemizde yedi gün, yirmi dört saat acil psikiyatri hizmeti verilmesinin bunun yanında yine yedi gün, yirmi dört saat, hastanenin kendi ambulansıyla, bir doktor ve sağlık çalışanı eşliğinde ambulans hizmeti verilmekte; acil durumlarda hastalar hastaneye ambulansla getirilmektedir.

Hastanemiz, Ankara-İstanbul Anadolu (TEM) Otoyolu’nun üzerinde, kendi yerleşkesinde konumlanmıştır. Ankara, Bilkent’e yarım saat, Kavaklıdere’ye 45 dakika uzaklıktadır. Ankara, Esenboğa Havaalanı’na, çevre yolundan yarım saat, İstanbul, Ataşehir’e TEM Otoyolu’ndan ortalama üç saat uzaklıktadır. Ankara dİşİndan veya yurtdışından gelen hastalar, istenirse, havaalanından karşılanmaktadır. Hastanemiz, kentin karmaşasından uzak, fakat kentin eteğinde, huzur dolu bir ortamda, ruh sağlığı tanı, tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri sağlamaktadır.

Hasta başına ortalama 90 m2 kapalı, 500 m2 açık alanı ile dünya standartlarında, Türkiye’nin en büyük özel psikiyatri hastanesi… 49 hasta yatağı, 2 yoğun bakım yatağı, 2 gözlem yatağı ve bir uyku laboratuvarı yatağı ile yedi gün, yirmi dört saat hizmet vermektedir.

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Bölümleri

  • Psikiyatri
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi, Ankara ili Kazan ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Doktorları

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi doktorları için tıklayınız

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi İletişim

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 812-0012

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Adres

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Adresi:  Anadolu (TEM) Otoyolu Akıncı Gişeleri Yanı

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Web Sitesi

www.boylampsikiyatri.com

Özel Boylam Psikiyatri Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gaziantep escort