Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ilimizin İzmit ilçesinde bulunan Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi ile ilgili detaylar. Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit adresinde bulunan Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi kurumuna 0 (262) 281-1000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Hakkında

Çağın Göz Hastanesi, Kocaeli’nin ilk özel göz merkezlerinden biri olarak, 1989 senesinde Gölcük’de kurulmuş olup, 1999 senesinden bu yana İzmit’de faaliyet göstermeye devam etmektedir. 2011 Aralık ayında yeni binasında faaliyet göstermeye başlayan ve Ekim 2012’den ibu yana hastane olarak faaliyetini sürdürmeye devam eden Çağın Göz Hastanesi, ortalama 4000 m2 kapalı alana sahip ve 30 araçlık açık/kapalı otoparkı bulunan bir dal hastanesidir.

5 kişi tam zamanlı, 1 kişi yarı zamanlı olmak üzere, toplam 6 adet uzman göz hekimi ile hastalarına kaliteli hizmet sağlamaktadır. 26 yatak kapasitesi bulunan Çağın Göz Hastanesi, 1 adet Excimer Lazer ameliyathanesi olmak üzere, toplam 3 adet ameliyathaneye sahiptir.

Çağın Göz Hastanesi, göz hastalıklarının, tetkik ve tedavileri hususunda Türkiye ve yurtdışından gelen hastalarına kaliteli hizmet sağlamaktadır. Kendi alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu ile tüm göz hastalıklarının tedavilerini ve tüm cerrahi müdahaleleri (Vitrektomi, Oküloplasti, Şaşılık, Katarakt. vb. ) tam teşekküllü ameliyathanelerinde son teknoloji ile gerçekleştirmektedir.

Çağın Göz Hastanesinin özel ve devlet kurumları ile anlaşması bulunmaktadır.

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Göz Hastalıkları
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Acil

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi, Kocaeli ili İzmit ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Telefon Numarası

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi telefon numarası:  0 (262) 281-1000

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Adresi

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi adresi: Yahyakaptan, Mahallesi, Demokrasi Cd. No:38, 41040 İzmit/Kocaeli

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Web Sitesi

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi resmi web sitesi: www.cagin.com

Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir