Özel Konya Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Konya Göz Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel Konya Göz Merkezi ile ilgili detaylar. Ferhuniye Mh. Mümtaz Koru Sk. No:6 adresinde bulunan Özel Konya Göz Merkezi kurumuna 0 (332) 351-6600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konya Göz Merkezi Hakkında

2007 senesinde tıp merkezi olarak hizmete başlayan Konyagöz gittikçe artan ihtiyaca yanıt verebilmek maksadıyla 2013 senesinde Nalçacı Şubesini faaliyete geçirdi.

Alanında uzman doktorları ve toplamda 50 personelle hizmetini sürdüren Özel Konyagöz kısa bir sürede bölgesinde referans gösterilen bir sağlık kuruluşu olmayı başarmıştır.

Özel Konya Göz Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları
  • Acil
  • Yoğun Bakım

Özel Konya Göz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Konya Göz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Konya Göz Merkezi Telefon Numarası

Özel Konya Göz Merkezi telefon numarası:  0 (332) 351-6600

Özel Konya Göz Merkezi Adresi

Özel Konya Göz Merkezi adresi: Musalla Bağları, Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40, 42050 Selçuklu/Konya

Özel Konya Göz Merkezi Web Sitesi

Özel Konya Göz Merkezi resmi web sitesi: www.konyagozmerkezi.com.tr

Özel Konya Göz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Konya Göz Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir