Özel Clinix Care Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Özel Clinix Care Polikliniği, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Clinix Care Polikliniği ile ilgili detaylar. Konaklar Mah. Çamlık Sok. No:23 3.Levent adresinde bulunan Özel Clinix Care Polikliniği kurumuna 0 (212) 282-7838 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Clinix Care Polikliniği Hakkında

Clinix Care 2000 senesinde Opr. Dr. Aytaç Saraçaydın ve Uzm. Dr. Özlem Saraçaydın aracılığıyla en ileri teknoloji kullanılarak oluşturulmuş ve ülkeler arası hasta portföyüne sahip olmayı amaç edinmiştir.

Bu anlamda bir çok ülkeler arası kuruluşla bağlantılar kurup, en güncel ve en ileri metotları tercih ederek hastalarına hizmet eden triad (İstanbul, New York, Londra) amaçlı kurulmuş bir merkezdir.

Özel Clinix Care Polikliniği Telefon Numarası

Özel Clinix Care Polikliniği telefon numarası:  0 (212) 282-7838

Özel Clinix Care Polikliniği Adresi

Özel Clinix Care Polikliniği adresi: Levent, Çamlık Cd. No:23, 34330 Beşiktaş/İstanbul

Özel Clinix Care Polikliniği Web Sitesi

Özel Clinix Care Polikliniği resmi web sitesi: www.clinixcare.com

Özel Clinix Care Polikliniği Nasıl Gidilir? Özel Clinix Care Polikliniği Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir