Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi ile ilgili detaylar. Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Caddesi No:25/1 adresinde bulunan Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi kurumuna 0 (212) 573-5075 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Hakkında

İlk olarak 1995 senesinde Adana’da faaliyetleri başlayan Medical Art 2004 yılı itibariyle İstanbul Bakırköy’de hizmet vermeye başlamıştır. İnsan sağlığına verdiği değeri geliştirdiği ameliyatsız tedavi metotları ile ortaya koyan Medical Art hekimleri alanında uzman ve profesyonel doktorlardan bir araya gelmektedir.

Geliştirdiği ameliyatsız varis tedavi metotları (Lazer, Radyofrekans, Skleroterapi ve Köpük) ile varis cerrahi operasyonu uygulamasına son vererek hastaların yalnızca 10 dakika ayırmaları yeterli gelmektedir. Varis dışında nasıl tedavi edileceği yapılan hastalıklar Kıl Dönmesi – Hemoroid (Basur) – Anal Fissür (Makat Çatlağı) – Ben Tedavisi – Hemanjiom olarak birden çok sağlık merkezinde yapılamayan hemanjiom tedavilerinde dahi ameliyatsız tedavi uyguluyoruz.

2014 yılına çok bi hayli hızlı bir giriş yapan Medical Art klinik sayısını 3’e çıkardı ilk etapta Kadıköy devamında ise Nişantaşı şubelerini açarak sizlere en yakın noktada olmayı amaçlamaktadır. Aşağıda şubelerimizin adres ve iletişim bilgileri yer alıyor.

Bakırköy – Sipahioğlu Caddesi No:25/1 Yeşilyurt – 0212 573 50 75

Kadıköy – Bağdat Caddesi No:201 Akbank Çiftehavuzlar Şubesi Üstü Kadıköy – 0216 368 68 35

Nişantaşı – Rumeli Caddesi No:71 Kat:7 Şişli – 0212 286 07 07

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Bölümleri

  • Genel Cerrahi
  • Kalp ve Damar Cerrahisi

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Telefon Numarası

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi telefon numarası:  0 (212) 573-5075

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Adresi

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi adresi: Yeşilyurt, Sipahioğlu Cd No:25/1, 34149 Bakırköy/İstanbul

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Web Sitesi

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi resmi web sitesi: www.medicalart.com.tr

Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medical Art Kalp Damar Cerrahisi Merkezi Yol Tarifi

Hastane Bilgisi

Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz melisdurak6@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir